zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PLAN TRENINGOWY

PLAN TRENINGOWY Zobacz większe
  1. Analiza słabych punktów
  2. Indywidualne podejście
  3. Plan treningowy na 4 tygodnie
  4. Dostęp do zamkniętej grupy Barbell Brothers

Więcej szczegółów

400,00 zł brutto

  • Pierwszy miesiąc
  • Kontynuacja

Udostępnij

Więcej informacji

Nasze podejście do rozpisywania planów treningowych jest proste - indywidualizacja oraz periodyzacja. Nie stosujemy gotowców, nie wysyłamy nigdy takich samych planów. Rozpiski są przygotowywane na podstawie Twoich słabych stron, które poznajemy na wspólnym treningu. Plan ma służyć Twoim, indywidualnym celom. Ma za zadanie także nauczyć Cię lub pomóc Ci w osiągnięciu idealnej techniki. Oprócz ćwiczeń głównych zawiera on także ćwiczenia pomocnicze, mobilizacyjne. Naszym celem jest tworzenie idealnie przygotowanych jednostek, a nie przeciętnego tłumu.

Periodyzacja treningowa to równie istotna kwestia co indywidualne podejście i technika. Zwykle w naszych planach rozpisane są konkretne ciężary, na jakich należy operować w trakcie każdej serii. Zależnie od potrzeb stosujemy periodyzację liniową, nieliniową, sprzężoną. Dostosowujemy częstotliwość oraz objętość treningową do Twoich możliwości i potrzeb. W naszych planach znajdziesz idee zaczerpnięte z takich systemów i pomysłów takich trenerów jak: Boris Sheiko, Bill Star, Westside Barbell, 5/3/1, DoggCrapp, Smolov, Zatsiorsky, Stiff, Ed Coan czy bułgarska szkoła ciężarowa. Dla tych z Was, którym w głównej mierze zależy na pięknej sylwetce, znajdą się inspiracje klasyczną szkołą kulturystyki, opartą o ciężkie wielostawowe ćwiczenia.

Częścią oferty jest darmowy trening personalny, którego odbycie jest niezbędne do przygotowania zindywidualizowanego programu treningowego. Na treningu możemy się spotkać w Poznaniu lub dowolnym mieście, w którym aktualnie prowadzimy szkolenie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz

30 innych produktów w tej samej kategorii: