zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SEKCJA TRÓJBOJU

SEKCJA TRÓJBOJU Zobacz większe

Sekcja Trójboju to oferta adresowana do aktywnych zawodników trójboju siłowego oraz do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tym sportem na poważnie i myślą o startach.

Więcej szczegółów

400,00 zł brutto

Udostępnij

Więcej informacji

Drużyną zajmują się:


- Paweł “Viking” Pawlak (Poznań)
- Michał “Gruby” Tybora (Łódź)
- Tadeusz “Czeczen” Tessmer (Trójmiasto – Crossfit Avanport)

Istnieje możliwość współpracy online.

Każdy zawodnik otrzymuje indywidualnie przygotowany program treningowy na 4-6 tygodni oraz jeden trening personalny w miesiącu. W przypadku osoby na mniejscu istnieje możliwość przeprowadzania większej ilości wspólnych treningów. Częścią drużyny jest także zamknięta grupa dyskusyjna gdzie na bieżąco odbywa się analiza I korekta techniki z materiałów wideo.

Częścią oferty jest darmowy trening personalny, którego odbycie jest niezbędne do przygotowania zindywidualizowanego programu treningowego. Na treningu możemy się spotkać w Poznaniu, Łodzi, Trójmieście lub dowolnym mieście, w którym aktualnie prowadzimy szkolenie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz

30 innych produktów w tej samej kategorii: