zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE Zobacz większe

Przygotowanie motoryczne to fundament budujący każdego sportowca. Nasza wiedza umożliwi Ci maksymalizację wyników oraz co najważniejsze – unikanie kontuzji.

  1. Analiza słabych punktów
  2. Indywidualne podejście
  3. Plan treningowy na 4 tygodnie

Więcej szczegółów

400,00 zł brutto

  • Pierwszy miesiąc
  • Kontynuacja

Udostępnij

Więcej informacji

W kwestii przygotowania motorycznego profesjonalne drużyny sportowe z całego świata ufają trenerom z przeszłością związaną ze sportami siłowymi. Praca z piłkarzem, koszykarzem czy siatkarzem wymaga specyficznego podejścia i nie wystarczy tutaj klasyczny trening kulturystyczny, o czym wielu trenerów niestety zapomina. Indywidualnie rozpisany plan, poprzedzony testami sprawnościowymi, pozwoli na wzmocnienie wzorców ruchowych związanych z Twoim sportem oraz zabezpieczy Twoje ciało przed kontuzjami. Siła, moc, wytrzymałość, koordynacja, dynamika, stabilizacja, mobilność – zapraszamy do naszego świata!

Częścią oferty jest darmowy trening personalny, którego odbycie jest niezbędne do przygotowania zindywidualizowanego programu treningowego. Na treningu możemy się spotkać w Poznaniu lub dowolnym mieście, w którym aktualnie prowadzimy szkolenie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz 

30 innych produktów w tej samej kategorii: