zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE +DIETA I SUPLEMENTACJA

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE +DIETA I SUPLEMENTACJA Zobacz większe

Pakiet treningowo-dietetyczny obejmujący:

  1. Indywidualny plan dietetyczny, suplementacyjny i treningowy na okres czterech tygodni
  2. 2 konsultacje dietetyczne w ciągu miesiąca
  3. Monitorowanie postępów treningowych oraz dietetycznych

Więcej szczegółów

800,00 zł brutto

  • Pierwszy miesiąc
  • Kontynuacja

Udostępnij

Więcej informacji

W kwestii przygotowania motorycznego profesjonalne drużyny sportowe z całego świata ufają trenerom z przeszłością związaną ze sportami siłowymi. Praca z piłkarzem, koszykarzem czy siatkarzem wymaga specyficznego podejścia i nie wystarczy tutaj klasyczny trening kulturystyczny, o czym wielu trenerów niestety zapomina. Indywidualnie rozpisany plan, poprzedzony testami sprawnościowymi, pozwoli na wzmocnienie wzorców ruchowych związanych z Twoim sportem oraz zabezpieczy Twoje ciało przed kontuzjami. Siła, moc, wytrzymałość, koordynacja, dynamika, stabilizacja, mobilność – zapraszamy do naszego świata!

Zbilansowana dieta to tylko puste hasło. Co to tak naprawdę oznacza? Który system żywieniowy jest najlepszy? CBL, IF, IIFYM, high carb, high fat, może całkowita ketoza? Odpowiedź jest prosta: żaden. Nasze podejście do diety określają Twoje wyniki badań, specyfika sportu, który uprawiasz, Twój tryb życia, preferencje oraz ewentualne nietolerancje pokarmowe lub stany chorobowe.

Częścią oferty jest darmowy trening personalny, którego odbycie jest niezbędne do przygotowania zindywidualizowanego programu treningowego. Na treningu możemy się spotkać w Poznaniu lub dowolnym mieście, w którym aktualnie prowadzimy szkolenie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz 

Aby skorzystać z usługi zapoznaj się z zasadami współpracy oraz wymaganą listą badań

30 innych produktów w tej samej kategorii: