zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PLAN TRENINGOWY + DIETA I SUPLEMENTACJA

PLAN TRENINGOWY + DIETA I SUPLEMENTACJA Zobacz większe
  1. Indywidualny plan dietetyczny, suplementacyjny i treningowy na okres czterech tygodni
  2. 2 konsultacje dietetyczne w ciągu miesiąca
  3. Monitorowanie postępów treningowych oraz dietetycznych

Więcej szczegółów

800,00 zł brutto

  • Pierwszy miesiąc
  • Kontynuacja

Udostępnij

Więcej informacji

Programowanie treningowe pod strongman to nie lada wyczyn. Wiedza w tym zakresie jest trudno dostępna, a większość czołowych zawodników prowadzi przygotowania po prostu intuicyjnie. Współpraca z Michałem Kopackim czy Tomaszem Rzymkowskim udowadnia jednak, że uporządkowanie treningu potrafi przynieść korzyści nawet najlepszym.

Trening na sprzęcie to tylko połowa sukcesu. Specjalnie zaprojektowany trening pod strongman uwzględniać będzie charakterystykę tego sportu i skupi się na budowaniu siły pod kątem specyficznych wzorców ruchowych. Ważną sprawą jest manipulacja zmiennymi treningowymi tak, aby siłownia nie przeszkadzała w maksymalizowaniu osiągów na sprzęcie. Zwykle najlepiej sprawdza się metoda progresji sprzężonej i równoległa praca nad siłą maksymalną, mocą, dynamiką i przede wszystkim stabilizacją.

Dieta dla strongmana charakteryzuje się jedną jedną podstawową cechą – mnóstwo kalorii! Ale kalorie to tylko połowa sukcesu. Umiejętne rozplanowanie podaży węglowodanów i tłuszczy jest w stanie znacząco przyspieszyć regenerację i wydolność zawodnika. Zastosowanie mądrej, celowanej suplementacji i optymalizacja wyników krwi to kolejny etap by wejść na wyższy poziom.

Częścią oferty jest darmowy trening personalny, którego odbycie jest niezbędne do przygotowania zindywidualizowanego programu treningowego. Na treningu możemy się spotkać w Poznaniu lub dowolnym mieście, w którym aktualnie prowadzimy szkolenie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz

W pakiecie planu treningowego, diety i suplementacji znajduje się:

1. Rozpiska żywieniowa na okres 7 dni

2. Konsultacja wprowadzająca

3. Konsultacja monitorująca

4. Rozpiska suplementacyjna na okres 4 tygodni

5. Dostęp do zamkniętej grupy Barbell Brothers

6. Rozpiska treningowa na okres 4 tygodni

7. Trening personalny 2 godziny

Każda dodatkowa konsultacja koszt 150zł/60 minut

Aby skorzystać z usługi zapoznaj się z listą badań

30 innych produktów w tej samej kategorii: