zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PLAN TRENINGOWY + DIETA I SUPLEMENTACJA

PLAN TRENINGOWY + DIETA I SUPLEMENTACJA Zobacz większe
  1.  Indywidualny plan suplementacyjny i treningowy na okres czterech tygodni
  2. Indywidualny plan żywieniowy na okres 7 dni
  3. 2 konsultacje dietetyczne w ciągu miesiąca
  4. Monitorowanie postępów treningowych oraz dietetycznych

Więcej szczegółów

800,00 zł brutto

  • Pierwszy miesiąc
  • Kontynuacja

Udostępnij

Więcej informacji

Plan treningowy dopasowany i speriodyzowany pod kątem Twoich zamierzonych efektów. Rozpiski są przygotowywane na podstawie Twoich słabych stron, które poznajemy na wspólnym treningu. Plan ma służyć Twoim, indywidualnym celom. Ma za zadanie także nauczyć lub pomóc Ci w osiągnięciu idealnej techniki. Oprócz ćwiczeń głównych zawiera on także ćwiczenia pomocnicze i mobilizacyjne.

Wierzymy, że podstawą wyników sportowych jest optymalizacja całego ciała. Wyznajemy zasadę minimalnej skutecznej dawki oraz uważamy, że po farmakologię sięga się na samym końcu (zarówno leki jak i doping).

Dieta zawsze powinna być rozpisywana od początku, dla każdej osoby indywidualnie. Tak też robimy. Naszym celem jest przede wszystkim optymalizacja wyników krwii oraz osiąganie w tym samym czasie wymarzonych przez Ciebie wyników sylwetkowych czy sportowych. Uważamy, że nie ma lepszych lub gorszych systemów dietetycznych. Korzystamy z takich strategii jak CBL, Dieta Paleo, High Carb, Low Carb, IF, Dieta Ketogenna, Carb and Fat Cycling a nawet z założeń Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, zależnie od potrzeb sportowych lub zdrowotnych.

Podobnie wygląda kwestia doboru suplementów. Jest to bardzo złożony temat i tylko jedno jest pewne - nigdy nie należy się sugerować opisami i reklamami producentów. Każdy środek może zarówno pomóc jak i zaszkodzić.

Rozpiska obejmuje dokładny skład posiłków oraz suplementacji na cały tydzień.

W pakiecie planu treningowego, diety i suplementacji znajduje się:

1. Rozpiska żywieniowa na okres 7 dni

2. Konsultacja wprowadzająca

3. Konsultacja monitorująca

4. Rozpiska suplementacyjna na okres 4 tygodni

5. Dostęp do zamkniętej grupy Barbell Brothers

6. Rozpiska treningowa na okres 4 tygodni

7. Trening personalny 2 godziny

Każda dodatkowa konsultacja koszt 150zł/60 minut

Aby skorzystać z usługi zapoznaj się z listą badań

30 innych produktów w tej samej kategorii: