zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PLAN TRENINGOWY + 10 TRENINGÓW

PLAN TRENINGOWY + 10 TRENINGÓW Zobacz większe
  1. Plan treningowy na 4 tygodnie
  2. 10 treningów personalnych
  3. Monitorowanie postępów treningowych
  4. Analiza techniki ćwiczeń na podstawie obserwacji w ramach treningów personalnych jak i nadsyłanych materiałów wideo.

Więcej szczegółów

2 600,00 zł brutto

Udostępnij

Więcej informacji

Nasze podejście do rozpisywania planów treningowych jest proste - indywidualizacja oraz periodyzacja. Nie stosujemy gotowców, nie wysyłamy nigdy takich samych planów. Rozpiski są przygotowywane na podstawie Twoich słabych stron, które poznajemy na wspólnym treningu. Plan ma służyć Twoim, indywidualnym celom. Ma za zadanie także nauczyć lub pomóc Ci w osiągnięciu idealnej techniki. Oprócz ćwiczeń głównych zawiera on także ćwiczenia pomocnicze, mobilizacyjne. Naszym celem jest tworzenie idealnie przygotowanych jednostek, a nie przeciętnego tłumu.

Dodatkowym atutem pakietu jest możliwość wykorzystania 10 treningów personalnych*, w czasie których możemy przeprowadzić z Tobą Twój plan, lub przygotować coś specjalnie dla Ciebie. Możemy nauczyć Cię poprawnych wzorców ruchowych, poprawić technikę przysiadu, wyciskania, martwego ciągu czy dowolnego ćwiczenia. Poradzimy Ci, co dołączyć do treningu, by uniknąć stagnacji lub wkroczyć na kolejny poziom rozwoju siły i sylwetki.

Treningi możemy przeprowadzić w:

Poznaniu (Paweł Pawlak oraz Kamil Koczwara)
Trójmieście (Tadeusz Tessmer)
Łodzi (Michał Tybora)
oraz dowolnym mieście, w którym aktualnie prowadzimy szkolenie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz

30 innych produktów w tej samej kategorii: