zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
KAMIL "FEDOR" KOCZWARA
Założyciel Barbell Brothers. Specjalista w dziedzinie treningu, żywienia i suplementacji. Trener wielu utytułowanych zawodników zarówno w sportach silowych jak i sylwetkowych. Szkoleniowiec, motywator, ojciec i czynny zawodnik. Na codzień dostępny w Poznaniu. Szukajcie po hasztagu #CzaryKoczwary.
PAWEŁ “VIKING” PAWLAK
Założyciel Barbell Brothers. Trener dużej ekipy pod nazwą Wataha Vikinga, którą stworzył z osób początkujących, a która obecnie jest już dojrzałą i zaawansowaną ekipą z sukcesami. Specjalista treningowy, żywieniowy i suplementacyjny. Entuzjasta i pionier na arenie krajowej metody sprzężonej, którą w swoim wariancie z powodzeniem wykorzystuje na swoich podopiecznych. Na codzień szukajcie go w Gdyni w klubie Avanport, a na instagramie pod hasztagiem #WatahaVikinga.
TADEUSZ “CZECZEN” TESSMER
Trener i szkoleniowiec w Barbell Brothers, czynny zawodnik i Head Coach ekipy pod nazwą Gang Czeczeni. W treningu specjalizuje się przygotowaniem siłowym oraz przygotowaniem motorycznym, stad trenuje wiele osób z różnych dyscyplin sportowych. Założyciel pierwszej w trójmieście sekcji Trójboju Siłowego i Wyciskania Leżąc. Na codzień szukajcie go w Gdyni w klubie Avanport, a na Instagramie #GangCzeczeni.