zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
KAMIL "FEDOR" KOCZWARA

Założyciel Barbell Brothers. Prowadzi szkolenia instruktorskie, szkolenia specjalistyczne w zakresie planowania treningów w ujęciu całorocznym, szkolenia warsztatowe z dużym naciskiem na indywidualne różnice poszczególnej jednostki.

Trener w Stowarzyszeniu Sportowym Dynamic Strong w Gnieźnie, Trener personalny, Wykładowca na największych targach fitness w Polsce: FIWE, PEI, trener drużyny trójbojowej Barbell Brothers.

Twórca autorskich szkoleń instruktorskich oraz szkoleń specjalistycznych w zakresie treningu siłowego. Wyszkolił ponad 2000 osób, przeprowadził ponad 50 szkoleń w całej Polsce. Wytrenował czołówkę najlepszych wyciskaczy oraz trójboistów w Polsce.

Posiada wykształcenie wyższe. Ukończył Politechnikę Poznańską na kierunku Budownictwo, Specjalizacja: Technologia Organizacji Budownictwa.

PAWEŁ “VIKING” PAWLAK

Założyciel Barbell Brothers. Entuzjasta i pionier na arenie krajowej metody sprzężonej, którą w swoim wariancie z powodzeniem wykorzystuje na swoich podopiecznych. Prowadzi szkolenia instruktorskie m.in. instruktor trójboju siłowego, szkolenia specjalistycznie w zakresie periodyzacji całorocznej oraz szkolenia warsztatowe z dużym naciskiem na praktykę poprawnego wykonywania ćwiczeń.

Trener w Stowarzyszeniu Sportowym More Active oraz dużej drużyny pod nazwą Wataha Vikinga, którą stworzył z osób początkujących. Obecnie jest już dojrzałą i zaawansowaną drużyną z sukcesami. Wykładowca na największych targach fitness w Polsce: FIWE, PEI, trener drużyny trójbojowej Barbell Brothers.

Stworzył autorskie szkolenia instruktorskie. Absolwenci owych szkoleń muszą zdać egzamin, wyróżniający ich na tle konkurencji na arenie krajowej. Wdrożył innowację sekcji trójbojowych w klubach sportowych. Wyszkolił ponad 2000 osób, przeprowadził ponad 50 szkoleń w całej Polsce.

Na co dzień szukajcie go w Gdyni w klubie Outlaw Powelifting Gym, a na instagramie pod hasztagiem #WatahaVikinga.

TADEUSZ “CZECZEN” TESSMER

Prowadzi szkolenia instruktorskie, szkolenia specjalistycznie w zakresie periodyzacji całorocznej oraz szkolenia warsztatowe z dużym naciskiem na praktykę poprawnego wykonywania ćwiczeń. Pionier w promowaniu metody sprzężonej w Crossfit. Trener przygotowania siłowego w różnych dyscyplinach sportu. Trener w Stowarzyszeniu Sportowym More Active. Wykładowca na największych targach fitness w Polsce: FIWE, PEI, trener drużyny trójbojowej Barbell Brothers.

Były Manager w Jatomi, gdzie zbudował zespół z najwyższymi wynikami w Polsce, pracował jako manager min z klubami Adrenalina czy Studio Pilates Karoliny Libelt. Założył pierwszą w trójmieście sekcję trójboju siłowego. Stworzył autorskie szkolenie planowania treningów w Crossfit w ujęciu periodyzacji sprzężonej. Wdrożył innowację sekcji trójbojowych w klubach sportowych. Na co dzień szukajcie go w Gdyni w klubie Outlaw Powelifting Gym, a na instagramie pod hasztagiem #GangCzeczeni.