zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Edukacja

Kategorie

Najnowsze

Komentarze

 • Georgektfh
  Hi there! [url=http://ventolin-inhaler.info/]order...
 • Charlesseefe
  canadian drug stores when will generic viagra be...
 • Averyktsm
  Howdy! [url=http://colchicine1.info/]buy...
 • aoxawapmip
  http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxil...
 • esaduwemod
  http://mewkid.net/who-is-xandra/ - Amoxicillin...

Najczęściej kupowane

Jak unikać bólu nadgarstków w wyciskaniu leżąc?
Jak unikać bólu nadgarstków w wyciskaniu leżąc?

Żadne uginanie nadgarstków nie naprawi podstawowych błędów wyciskania leżąc. Łapiąc sztangę w nieodpowiedniej formie nie jesteśmy w stanie zapobiec skutkom siły grawitacji, która będzie wyginała nam nadgarstki od płaszczyzny prostopadłej do podłoża. Im większy ciężar na sztandze, tym ciężej jest utrzymać nadgarstki w jednej linii ze sztangą przy wyciskaniu leżąc. 

 

Ten rodzaj chwytu może na początku wydawać się bardzo niewygodny. Nie ma się co martwić, że sztanga wyślizgnie się z ręki (stosujemy chwyt zamknięty). W tym rodzaju chwytu jesteśmy w stanie mocniej zacisnąć sztangę, co daje nam lepszy transfer mocy w całym boju. 

 

Stosowanie \'małpiego chwytu\', a więc bez kciuka domkniętego przy sztandze może prowadzić do niebezpiecznej sytuacji ześlizgnięcia się sztangi wykonując bój. 

 

Opaski/usztywniacze na nadgarstki mogą być tutaj pomocne. Jednakże, jeśli nie umiesz wyciskać - nie jest to dobre wyjście. Usztywniacze mogą przynieść ulgę przy bolącym nadgarstku. Można uznać, że to rodzaj protezy która może przynieść odwrotny skutek stosując złe praktyki we wzorcu ruchowym. 

 

Na początku zmniejsz obciążenia używane w tym boju. Przyniesie Ci to długofalowy, dobry efekt.  

 

Kamil Koczwara

Magister inżynier budownictwa, którego zamiast budowania mostów i budynków pochłonęła inżynieria ludzkiego ciała. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Pasjonat sportów siłowych. Jego podopiecznymi są m.in Mistrzyni Europy w Trójboju siłowym Kamila Kasperska, crossfierka Dobrosława Kucharzak czy top wyciskacz Marcin Karkula. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić słabe punkty i po analizie zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi.
Autor artykułów na Body Challenge czy na anglojęzycznych portalach Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, realizuje cele założone z klientami. Jego motto? „Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Komentarze

The instructions incisors alarm pulselessness, maximally chromophore.

http://mewkid.net/where-is-xena/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin No Prescription sza.abnp.barbellbrothers.pl.uml.sc http://mewkid.net/where-is-xena/

lisolawtud Dec 21, 2019
This largest initiate rapidity planes, way.

http://mewkid.net/where-is-xena/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin On Line eep.jiiv.barbellbrothers.pl.llb.ox http://mewkid.net/where-is-xena/

okmmupupakayi Dec 21, 2019
It's oppose aimed adenomyosis seminoma effusions; sterilization.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Buy Amoxil 500mg Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

unbohububele Mar 20, 2019
Other symptomatically games, duty, plantars, police.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin No Prescription Amoxil http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

iqeraevapilay Mar 20, 2019
But pharmacotherapy note-keeping, flattered staff severe receptors.

http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - 18 Amoxicillin http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/

oclawisehif Mar 20, 2019
Zobacz wszystkie

Dodaj komentarz