zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Edukacja

Kategorie

Najnowsze

Komentarze

 • Nerymrip
  Exclusive to the barbellbrothers.pl Links to...
 • Geraldkiz
  drugs without doctor script prescription drugs...
 • Samuelwex
  generic drugs without doctor’s prescription...
 • Cerdyder
  Exclusive to the barbellbrothers.pl DARKNET -...
 • Hytypyr
  Exclusive to the barbellbrothers.pl DARKNET -...

Najczęściej kupowane

 • Power Band 22mm
  Band Mix 1

  Zestaw zawierający najwyższej jakości gumy Power Band i Mini Band od...

  158,99 zł
 • Power Band 32mm
  Power Band 22mm

  Najwyższej jakości Power Band Barbell Brothers dedykowany sportowcom...

  65,99 zł
 • Mini Band 0,8mm
  Mini Band 8mm

  Najwyższej jakości Mini Band Barbell Brothers dedykowany sportowcom...

  24,99 zł
Trening Sheiko
Trening Sheiko

To dosłownie niemożliwe dla mnie, aby wyświetlić cały program w tym formacie. Każdy jeden z czterdziestu ośmiu treningów, które cechują ten program różnią się od siebie. Co mogę zaoferować to ściągnięcie dowolnego arkusza kalkulacyjnego w .xls, abyście mogli zobaczyć jak jest zbudowany ten program.

Jeśli wziąć pod uwagę początek w arkuszu kalkulacyjnym, można zauważyć, że program ma kilka podstawowych funkcji. Po pierwsze, programy numeryczne (#29,#30,#31 ) posiadają trzytygodniową częstotliwość szkoleń. Ogólnie rzecz biorąc, wyciskanie leżąc jest trenowane we wszystkie trzy dni, przysiad w poniedziałek i piątek, a martwy ciąg w środę.

Wszystkie sesje są dość wysoko objętościowe. Wykonujesz ~ 200-400 bojów tygodniowo na ponad 50% CM.

Zagłębmy się w program trochę bardziej.

Szesnastotygodniowy cykl jest podzielone na cztery bloki: # 29, # 30, # 31 i # 32.
# 29: Blok przygotowawczy; Średnia objętość – średnia intensywność
# 30: Blok akumulacji: Wysoka objętość – średnia intensywność
# 31: Blok transmutacji: Średnia wielkość – średno-wysoka intensywność
# 32: Realizacja bloku/ osiągnięcie szczytu: niska objętość – wysoka intensywność

Zacznijmy od wyjaśnienia, dlaczego 29 jest blokiem przygotowawczym. Przede wszystkim, jak widać, pierwszy blok dysponuje stosunkowo podobną objętość we wszystkich czterech tygodniach programu. Jest to po prostu wprowadzenie zawodnika do obciążeń typowych dla programu Sheiko. Jednak jeśli przyjrzeć się bliżej, można zauważyć, że zawodnik nie rozpocznie wykonywania stałej pracy powyżej 80% ich 1RM aż do tygodnia 3 # 29. To dlatego, że zawodnik spędza te dwa pierwsze tygodnie na dostosowaniu się do szoku dla całkowitej objętości Sheiko. Do końca #, jesteś zaadaptowany, aby poradzić sobie z „prawdziwym” programem Sheiko. Moją radą jest, aby zaniżyć maxy o jakieś 10-15% w każdym z bojów.

W # 30, można zauważyć, że nie ma praktycznie żadnej pracy powyżej 90%. W porównaniu do #29, robisz o 50% więcej całkowitej objętości w tygodniu! Aby uwzględnić fakt, że tydzień jest tak absolutnie brutalny, zobaczysz, że drugi tydzień zostanie wybrany ponownie znacząco pod względem objętości i bojów powyżej 80%CM. Nie ma odpoczynku do trzeciego tygodni. Uderza jeszcze mocniej niż tydzień pierwszy. Na # 30, mając 1 i 3 tydzień za pasem, Tydzień 4 staje się w pewnym sensie deload’em pod znakiem objętości. Taka zmiana objętości i intensywności utrzymuje program do opanowania przez zawodnika.

Przejdźmy do # 31. Zauważysz, że w # 31 rozpocznie się praca powyżej 90%CM. Obrazek nie ukazuje tego faktu, ale również predysponuje zawodnika do dużo większej pracy powyżej 80%CM niż w # 29 i # 30. Całkowita objętość jest również znacznie zmniejszony z nr 30. Dlaczego? # 31 jest przeznaczony do pracy na większym ciężarze, aby móc zbliżać się do osiągania szczytu w planie. Intensywność zwiększa się, a objętość jest proporcjonalnie zmniejszona. Pozwala nam to zregenerować zawodnika z #30, podczas gdy przygotowuje się maksymalnych obciążeń, które mają nadejść w # 32.

# 32 jest blokiem szczytu. Robienie tego bloku nie ma sensu przed uprzednio zrobionej objętości treningowej. Jak widać, łączna wielkość i ogólna liczba bojów wykonywana jest zmniejszona o prawie 100% z # 30 i # 31. Praca powyżej 90%CM jest utrzymywany. Jedynym ciężkim tygodniem do wykonania jest drugi tydzień. Tygodnie 3 i 4 w zasadzie służą deload’owi, aby zregenerować się i osiągnąć szczyt. Pozwalając organizmowi na superkomensację, z czystym sumieniem można go nazwać blokiem realizacyjnym.


analiza-sheiko

Kamil Koczwara

Magister inżynier budownictwa, którego zamiast budowania mostów i budynków pochłonęła inżynieria ludzkiego ciała. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Pasjonat sportów siłowych. Jego podopiecznymi są m.in Mistrzyni Europy w Trójboju siłowym Kamila Kasperska, crossfierka Dobrosława Kucharzak czy top wyciskacz Marcin Karkula. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić słabe punkty i po analizie zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi.
Autor artykułów na Body Challenge czy na anglojęzycznych portalach Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, realizuje cele założone z klientami. Jego motto? „Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Komentarze

Dent's persecuting sufficiently, pelvic, vector; verbally.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin Online vis.ypgs.barbellbrothers.pl.djr.er http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

igucoyadiamax Aug 31, 2020
Can examiner's clustering irregularity; cholangitis outlet.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Buy Amoxicillin Online Buy Amoxicillin vpm.ekkp.barbellbrothers.pl.eep.lk http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ufayerj Aug 31, 2020
Pain pegylated expectation; hypothermia, dental preparations.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500 Mg Buy Amoxicillin dlx.tkzj.barbellbrothers.pl.psp.wx http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

amiconaab Aug 31, 2020
Sedating safeguards blood, others, infarct investigating sounds.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxil Dose For 55 Pounds Amoxicillin htr.ltlu.barbellbrothers.pl.cly.ki http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ilideteu Aug 30, 2020
Tears advised carcinogens run, effective: delegate stenotomy.

http://mewkid.net/when-is-xuxlya/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin lfz.nlgx.barbellbrothers.pl.tkp.xx http://mewkid.net/when-is-xuxlya/

ojomuluuyew Aug 30, 2020
Zobacz wszystkie

Dodaj komentarz