zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Edukacja

Kategorie

Najnowsze

Komentarze

 • Davidexcar
  скачать песни 2021
 • Raymondlob
  песни черных
 • Michaelprany
  слушать музыку без
 • Leonardknice
  real cialis without a doctor prescription...
 • Robinalise
  skachat mp3

Najczęściej kupowane

 • Power Band 22mm
  Band Mix 1

  Zestaw zawierający najwyższej jakości gumy Power Band i Mini Band od...

  158,99 zł
 • Power Band 32mm
  Power Band 22mm

  Najwyższej jakości Power Band Barbell Brothers dedykowany sportowcom...

  65,99 zł
 • Mini Band 0,8mm
  Mini Band 8mm

  Najwyższej jakości Mini Band Barbell Brothers dedykowany sportowcom...

  24,99 zł
Hipertrofia na roztrenowaniu
Hipertrofia na roztrenowaniu

Hipertrofia na roztrenowaniu

W dni hipertrofii, na roztrenowaniu jestem za robieniem lekko zmodyfikowanych treningów trójbojowych. Treningi modyfikowane są w taki sposób, aby nasilać działanie na danym mięśni , w celu bardziej skutecznego wzrostu miesni. W dużej mierze, może być oparte na poprawie konkretnych słabych punktów w bojach. Dla przykladu, jesli Twoje uda sa slabym ogniwem w przysiadach – zrob przysiady w wersji high bar oraz fronty, aby zaatakowac miesnie czworoglowe jak najefektywniej. Jesli miesien piersiowy jest slabym ogniwem w wyciskaniu lezac, wyciskanie szerszym chwytem bedzie wskazane. Co wiecej, wyciskanie hantli moze byc strzalem w dziesiatke. Jesli samo wykonczenie martwego ciagu jest duzo slabsze od zabrania sztangi z ziemii, powinienes robic wiecej martwego ciagu rumunskiego ( nie na prostych, a lekko zgietych nogach w kolanie ) oraz martwego ciagu klasycznego. Zadne pompowanie nie jest wskazane . Zero sciagania drazka jednoracz na triceps czy odwrotne rozpietki. Bazujemy na podstawowych, zlozonych ruchach przy odpowiedniej objetosci treningowej. To karta przetargowa do sukcesu. Odpowiednia objetosc to duzo serii miedzy 5-10 powtorzen.

Wyciskanie 180×6

Kamil Koczwara

Magister inżynier budownictwa, którego zamiast budowania mostów i budynków pochłonęła inżynieria ludzkiego ciała. V-ce Mistrz Polski w Trójboju Siłowym oraz V-ce Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc. Pasjonat sportów siłowych. Jego podopiecznymi są m.in Mistrzyni Europy w Trójboju siłowym Kamila Kasperska, crossfierka Dobrosława Kucharzak czy top wyciskacz Marcin Karkula. Podopieczni mają talent – Kamil potrafi ocenić słabe punkty i po analizie zaproponować rozwiązania, które sprawią, że staną się jeszcze lepsi.
Autor artykułów na Body Challenge czy na anglojęzycznych portalach Powerbody czy T-muscle. Poprzez analityczne podejście poparte badaniami, realizuje cele założone z klientami. Jego motto? „Nie ma jednej odpowiedniej techniki – ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta.

Dodaj komentarz