zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PLAN TRENINGOWY

PLAN TRENINGOWY Zobacz większe
  1. Analiza słabych punktów
  2. Indywidualne podejście
  3. Jeden darmowy trening personalny
  4. Plan treningowy na 4 tygodnie
  5. Dostęp do zamkniętej grupy Barbell Brothers

Więcej szczegółów

400,00 zł brutto

  • Pierwszy miesiąc
  • Kontynuacja

Udostępnij

Więcej informacji

Bardzo wielu kulturystów boryka się z różnego rodzaju bólami oraz ograniczeniami ruchowymi. Najczęściej przyczyną jest niepoprawnie skonstruowany plan treningowy. Zastosowanie w technik mobilizacyjnych oraz ćwiczeń pomocniczych pochodzących z pomostów trójbojowych w treningu sylwetkowym przynosi świetne rezultaty i bardzo szybko pozwala cieszyć się przysiadami w stylu Toma Platza.

Periodyzacja treningowa to również często zaniedbywany element przygotowań sylwetkowych. Aby uzyskać maksimum korzyści z planu opartego o klasyczne ćwiczenia wielostawowe, których jesteśmy ogromnymi zwolennikami, należy zaprojektować skuteczną progresję. Inspirujemy się ogromnym spektrum metod treningowych, a każdy plan pisany jest od pustej kartki, dedykowany indywidualnym słabym punktom sylwetkowym oraz motorycznym.

Częścią oferty jest darmowy trening personalny, którego odbycie jest niezbędne do przygotowania zindywidualizowanego programu treningowego. Na treningu możemy się spotkać w Poznaniu lub dowolnym mieście, w którym aktualnie prowadzimy szkolenie. W celu uzyskania dokładniejszych informacji skontaktuj się z nami poprzez formularz 

3 innych produktów w tej samej kategorii: